Programų rinkinys jūsų verslui

Išbandykite nemokamai!

Paprasta išmokti ir naudotis. Programos veikia lietuvių, anglų ir kt. kalbomis.

Veikia bet kur, kur yra interneto ryšys: biure, išvykus ar namuose. Tereikia turėti kompiuterį su naršykle arba planštetę. Galimas darbas ir be interneto ryšio - kai jis atsiranda, dokumentai susikelia į debesį.

Negenda. Viena stabiliausių ir labiausiai apsaugotų sistemų.

Nereikia pirkti. Nuomojiesi tiek kiek reikia.

Lengva įdiegti. Reikės tik darbuotojų sąrašo ir trumpo apmokymo, kaip vartotojams pervesti duomenis į naują sistemą.

Gmail – unikali el. pašto dėžutė su Jūsų domenu

Gmail verslui suteikia 30 GB talpos el. pašto dėžutes kiekvienam vartotojui su domeno vardu (vardas@jusuimone.lt), yra suderinamas su Microsoft Outlook ir kitais el. pašto klientais, jame nėra reklamos, o techninė pagalba telefonu ir el. paštu suteikiama net 24/7.

Gmail pagalba.

Calendar – kalendoriai, pritaikyti dirbti komandoje

Dirbti komandoje sukurtas kalendorius yra nepastebimai integruotas su Gmail, Drive, kontaktais, puslapiais ir Hangouts, todėl visuomet lengvai galėsite planuoti savo laiką ir dirbti efektyviau.

Calendar pagalba.

Meet – bendraukite be apribojimų

Bendraukite su savo kolegomis ir klientais kur norite ir kada norite. Meet programėlė leidžia bendrauti žinutėmis, organizuoti vaizdo ar garso konferencijas tiesiog naudojant savo nešiojamąjį arba planšetinį kompiuterinį ar išmanųjį telefoną.

Meet pagalba.

Drive – failų talpykla

Paprastai ir saugiai talpinkite, redaguokite dokumentus, skaičiuokles, brėžinius ir prezentacijas virtualioje dokumentų saugykloje. Kartu su kolegomis galėsite dalintis ir drauge kurti tą patį dokumentą vienu metu.

Drive pagalba.

Docs – dokumentų kūrimas ir redagavimas

Kurkite ir redaguokite dokumentus tiesiog savo naršyklėje – su Google Docs nereikia turėti jokios papildomos programinės įrangos. Keli darbuotojai vienu metu gali dirbti su vienu dokumentu, o visi pakeitimai yra išsaugomi automatiškai. Suderinimas su populiariais formatais - doc, docx ir pan.

Docs pagalba.

Slides – nuostabios prezentacijos

Prezentacijų programa leidžia kurti puikius pristatymus Jūsų naršyklėje. Dirbkite drauge su kitais kolegomis tuo pačiu metu ir naudokitės naujausia dokumento versija.

Slides pagalba.

Sheets – skaičiuoklių programa Jūsų naršyklėje

Pažangi ir greita skaičiuoklių programa Jūsų naršyklėje. Kurkite skaičiuokles tiesiog savo naršyklėje – nuo šiol Jums nebereikia jokios papildomos programinės įrangos. Atlikite visus darbus nuo paprastų užduočių sąrašų iki duomenų analitikos, naudojant diagramas, filtrus ir suvestines lenteles.

Sheets pagalba.

Forms – formos Jūsų apklausoms ir anketoms

Paprastai kurkite apklausas ar kitas formas. Google Forms leidžia kurti įvairias nestandartines apklausas ir anketas. Visi duomenys bus surinkti į skaičiuoklę, tad duomenis iš karto galėsite analizuoti Google Sheets programoje.

Forms pagalba.

Sites – svetainės Jūsų projektams

Google svetainės yra lengvas būdas sukurti saugų internetinį puslapį intranetui ar komandos projektui. Nereikia programavimo ar HTML žinių. Ši svetainė sukurta panaudojant G Suite Sites.

Sites pagalba.

Vault - duomenų archyvavimas

Jūsų el. paštas ir pokalbiai yra archyvuojami ir saugomi pagal įmonės pasirinktą politiką. Galima saugoti paieškas, žinutes, eksportavimus ir kitus veiksmus.

Vault pagalba.

Admin – administratoriaus įrankis

Valdykite „G Suite“ savo organizacijoje. Paprastai pridėkite naudotojus, valdykite įrenginius ir saugumo politiką, kad Jūsų organizacijos duomenys visuomet išliktų saugūs. Administratoriaus įrankiu naudotis taip paprasta, kad Jums neprireiks net vartotojo vadovo.

Admin pagalba.