Dažnai užduodami klausimai apie Google Workspace

1. Kaip tai veikia ?

Visos mūsų siūlomos paslaugos pasiekiamos internetu. Todėl bet koks kompiuteris ar mobilusis įrenginys pasieks jūsų verslo informaciją iš bet kurios vietos, kur tik yra internetas.

2. Kas bus jei dings interneto ryšys?

Yra nustatymas, kad el. paštas ir failai būtų saugomi (cashing) įrenginio atmintyje. Todėl galėsite pasiekti savo failus ar laiškus ir lėktuve, ir ten kur nėra interneto. Visi pakeitimai susikels į debesį, kai bus atstatytas ryšys.

3. Mes didelė įmonė. Kaip išvengti praradimų dėl internetinio ryšio dingimo?

G Workspace ir virtualūs serveriai viekia 99.9% laiko. Tai ženkliai patikimesnė sistema, negu dauguma įmonių gali įsidiegti pas save. Mes rekomenduojame didelėms įmonėms turėti du nesusijusius interneto tiekėjus ir taip išspręsti interneto ryšio pertrūkimo klausimą. Tai ženkliai pigiau, negu investuoti į duomenų saugojimo IT infrastruktūrą ir programinę įrangą.

4. Kaip užtikrinamas duomenų saugumas?

Saugumas pasiekiamas šifruojant duomenis pačiame šaltinyje, panaudojant kompiuterio, mobilaus įrenginio interneto naršyklę, duoemenys perduodami saugiu SSL protokolu, ir užšifruoti duomenys saugomi duomenų saugyklose su daugkartine apsauga nuo duomenų praradimo. Prie saugomų duomenų gali prieiti tik duomenų savininkas bei tie asmenys, su kuriuo savininkas jais pasidalino (shared). Visu duomenų saugum procesu rūpinasi Google. Plačiau apie tai: https://cloud.google.com/security/whitepaper

5. Kaip Google Cloud veikla reglamentuojama Europos Sąjungoje?

Google Cloud paslaugos atitinka ES normas. Plačiau apie tai: https://www.google.com/cloud/security/gdpr/

6. Ar mano duomenis skaito Google ?

Ne, Google nenaudoja G Suites ar Google Cloud vartotojų duomenų reklamai ir neparduoda trečiosioms šalims. Plačiau apie privatumą: https://support.google.com/googlecloud/answer/6056650?hl=en